Zaproszenie na konferencję „Szczepienia to nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo szczepionek – badania, kontrola i nadzór”

Opublikowano w dniu: 26 marca 2019

W dniach 24-30 kwietnia br. obchodzimy już XIV edycję Europejskiego Tygodnia Szczepień (European Immunization Week, EIW). Celem tej inicjatywy, której patronuje Światowa Organizacja Zdrowia, jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa na temat znaczenia szczepień ochronnych dla naszego zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem osób najbardziej narażonych.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na konferencję „Szczepienia to nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo szczepionek – badania, kontrola i nadzór”, która odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00  w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – Państwowym Zakładzie Higieny (Warszawa, ul. Chocimska 24).

Dla osób, które nie będą mogły osobiście pojawić się na konferencji przewidziany jest live streaming na naszej stronie internetowej,www.szczepienia.pzh.gov.pl oraz profilu NIZP-PZH na Facebooku.

Zapraszamy!

Do pobrania:

Zaproszenie
Program konferencji

 

Słowniczek
pokaż więcej
Znalazłeś niezrozumiany termin?
Zaproponuj hasło do słownika.
Loading