Poradniki szczepieniach

Przewodnik po szczepieniach ochronnych małych dzieci

Wspólnie z lekarzami, pediatrami z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu poradni szczepień przygotowaliśmy „Poradnik po szczepieniach ochronnych dla rodziców małych dzieci”.
Zebraliśmy w nim podstawowe informacje związane z realizacją programu szczepień ważne dla Rodziców. Udzieliliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Omówiliśmy, podając proste schematy, możliwe sposoby realizacji szczepień w pierwszych dwóch latach życia dziecka. Podaliśmy najważniejsze informacje o chorobach zakaźnych oraz szczepionkach podawanych w ramach kalendarza szczepień.

Przewodnik jest owocem współpracy z naszymi ekspertami:
📒 dr n. med. Ilona Małecka
📗 dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan
📒 dr n med. Joanna Stryczyńska – Kazubska
📗 dr n med. Ewa Talarek

Przewodnik jest przygotowany w formie e-booka. Zachęcamy do pobierania i lektury.

SZCZEPIONKI nie daj się zwariować. Wiarygodnie o szczepieniach dzieci.

SZCZEPIONKI nie daj się zwariować. Wiarygodnie o szczepieniach dzieci- poradnik autorstwa Izabeli Filc-Redlinskiej dziennikarki. Profesjonalny przewodnik o szczepieniach dla mamy i taty. Polecamy wszystkim, którzy szukają potwierdzonych informacji o szczepieniach. Można tu znaleźć odpowiedzi na większość pytań, które zadają na temat szczepień rodzice. Autorka wykorzystała swoje rozmowy z wieloma ekspertami. My cieszymy się ponieważ strona Szczepienia.info jest w tym poradniku polecana jako miejsce w sieci, gdzie można znaleźć jeszcze więcej informacji na temat szczepień :).

Ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2024
Słowniczek
pokaż więcej
Znalazłeś niezrozumiany termin?
Zaproponuj hasło do słownika.
Loading